Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 424 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip

Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip

Jepini fund mallkimit.Jul. 16, 2021United States114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në 1666 një gjueti shtrigash do të shkaktojë një mallkim që do të vazhdojë për shekuj dhe shekuj, derisa, në 1994, një grup adoleshentësh të përpiqen t’i japin fund asaj.

Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fear Street: 1666
Vlerësimi IMDb 6.7 8,795 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 233 vota

Regjizori

Leigh Janiak
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Titane (2021) me Titra Shqip
Resident Evil: Extinction (2007) me Titra Shqip
Rest Stop: Don’t Look Back (2008) me Titra Shqip
Come Play With Me (2021) me Titra Shqip
The Long Night (2022) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Resident Evil: Damnation (2012) me Titra Shqip
30 Days of Night: Dark Days (2010) me Titra Shqip
Halloween II (2009) me Titra Shqip
The Host (2006) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip