Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 382 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip

Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip

Përballuni me të keqen.Jul. 02, 2021United States107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas një tragjedie të tmerrshme në Shadyside, Ohio, një grup adoleshentësh e kuptojnë se seria e ngjarjeve brutale nuk ishte e rastësishme dhe se ata mund të ishin viktimat e radhës.

Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fear Street Part One: 1994
Vlerësimi IMDb 7.4 14 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 124 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rabid (2019) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Ginger Snaps (2000) me Titra Shqip
Monstrous (2022) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
Morbius (2022) me Titra Shqip