Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 430 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Father Stu (2022) me Titra Shqip

Father Stu (2022) me Titra Shqip

Zoti donte një luftëtar… dhe e gjeti një.Apr. 13, 2022USA124 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë e jetës së boksierit të kthyer në prift. Kur një dëmtim i jep fund karrierës së tij në boks amator, Stuart Long zhvendoset në Los Anxhelos për të gjetur para dhe famë. Ndërsa po kalonte si nëpunës supermarketi, ai takon Carmen, një mësuese e shkollës së së dielës, e cila duket e imunizuar ndaj sharmit të tij të djalit të keq. I vendosur për ta fituar atë, agnostiku prej shumë kohësh fillon të shkojë në kishë për t’i bërë përshtypje. Megjithatë, një aksident me motor e lë atë të pyesë nëse mund ta përdorë mundësinë e tij të dytë për të ndihmuar të tjerët, duke çuar në realizimin befasues se ai është menduar të jetë një prift katolik.

Father Stu (2022) me Titra Shqip
Father Stu (2022) me Titra Shqip
Father Stu (2022) me Titra Shqip
Father Stu (2022) me Titra Shqip
Father Stu (2022) me Titra Shqip
Father Stu (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Father Stu
Vlerësimi IMDb 6.9 3,052 vota
Vlerësimi TMDb 7 25 vota

Regjizori

Rosalind Ross
Regjizori

Aktorët

Mark Wahlberg isFather Stuart 'Stu' Long
Father Stuart 'Stu' Long
Mel Gibson isBill Long
Bill Long
Jacki Weaver isKathleen Long
Kathleen Long
Malcolm McDowell isMonsignor Kelly
Monsignor Kelly
Cody Fern isPriest
Priest
Faith Jefferies isTime Keeper
Time Keeper
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
Aloha (2015) me Titra Shqip
Air America (1990) me Titra Shqip
Partisan (2015) me Titra Shqip
The Green Sea (2021) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
Black Beauty (2020)
The Number 23 (2007) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit