Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2860 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip

Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip

Një vështrim që çoi në një mbrëmje. Një gabim për të cilin do të pendohet ... PËR GJITHË JETËN E TIJ.Sep. 11, 1987United States119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Dan është një avokat, ai është një njeri i mirë dhe i qetë: ai ka një grua të bukur, një shtëpi të bukur, një vajzë dhe një qen. Por një mbrëmje, në një festë, ai takon një të panjohurë me emrin Aleks, një grua e pangopur. Aventura duket e lehtë dhe pa pasoja. Në vend të kësaj ka një takim të dytë; është ajo, këtë herë, që e dëshiron atë: aq më tepër që familja e tij është jashtë për fundjavë. Në këtë pikë, Dan do të donte të ribashkohej me radhët dhe t’i bënte Aleksit dalje, por ajo nuk dorëzohet dhe fillon ta bëjë jetën e tij të pamundur …

Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fatal Attraction
Vlerësimi IMDb 6.9 79,328 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 954 vota

Regjizori

Adrian Lyne
Regjizori

Aktorët

Michael Douglas isDan Gallagher
Dan Gallagher
Glenn Close isAlexandra
Alexandra "Alex" Forrest
Anne Archer isBeth Gallagher
Beth Gallagher
Ellen Hamilton Latzen isEllen Gallagher
Ellen Gallagher
Meg Mundy isJoan Rogerson
Joan Rogerson
Tom Brennan isHoward Rogerson
Howard Rogerson
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
Autopsy (2008) me Titra Shqip
Bruised (2021) me Titra Shqip
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017) me Titra Shqip
Touchless (2013) me Titra Shqip
As Above, So Below (2014) me Titra Shqip
The Life Ahead 2020
The Game (1997) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Victoria (2015) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit