Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3287 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip

Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip

Mar. 06, 2014Italy110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8.5 4 vota


Përshkrimi i Filmit

Elena (Kasia Smutniak) dhe Antonio (Francesco Arca) nuk janë krijuar për njëri -tjetrin: personazhet e tyre, vizionet e tyre për botën, zgjedhjet e tyre dhe mënyrat e tyre të marrëdhënies me të tjerët janë shumë të ndryshme dhe krejt e kundërta.. Sidoqoftë, ata janë pushtuar pashmangshëm nga një tërheqje e pashmangshme reciproke, të cilën ata duhet ta kishin shmangur edhe për faktin se Elena është e lidhur me Giorgio (Francesco Scianna) dhe Antonio me Silvia (Carolina Crescentini), shoqja më e mirë e Elenës. Sikur të mos mjaftonte kjo, Fabio (Filippo Scicchitano), shoku më i mirë i ri i Elenës, e urren Antonion për shkak të homofobisë së tij të theksuar. Tërheqja fizike midis Elenës dhe Antonio sjell turbulencën e parë të madhe në jetën e gruas: një stuhi pasioni që do të ndryshojë të gjitha marrëdhëniet dhe që nuk do të jetë e vetmja që ajo do të përjetojë gjatë dhjetë viteve.

Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Allacciate le cinture
Vlerësimi IMDb 6.5 2,817 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 214 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

The Kings of the World (2022) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Gold (2018) me Titra Shqip
Ibiza (2018) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Highway to Havasu (2017) me Titra Shqip
College Road Trip (2008) me Titra Shqip
The Green Sea (2021) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Reno 911! The Hunt for QAnon (2021) me Titra Shqip
Atlantis (2020) me Titra Shqip