Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1316 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip

Kthehu në magji.Apr. 06, 2022United Kingdom142 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Profesor Albus Dumbledore e di se magjistari i fuqishëm dhe i errët Gellert Grindelwald po lëviz për të marrë kontrollin e botës së magjistarëve. Në pamundësi për ta ndaluar atë vetëm, ai i beson magjizoologut Njut Skamander për të udhëhequr një ekip të guximshëm magjistarësh dhe shtrigash. Ata së shpejti ndeshen me një sërë bishash të vjetra dhe të reja ndërsa përplasen me legjionin në rritje të ndjekësve të Grindelwald.

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
Vlerësimi IMDb 6.5 51,115 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 946 vota

Regjizori

David Yates
Regjizori

Aktorët

Eddie Redmayne isNewt Scamander
Newt Scamander
Jude Law isAlbus Dumbledore
Albus Dumbledore
Mads Mikkelsen isGellert Grindelwald
Gellert Grindelwald
Ezra Miller isCredence Barebone / Aurelius Dumbledore
Credence Barebone / Aurelius Dumbledore
Dan Fogler isJacob Kowalski
Jacob Kowalski
Alison Sudol isQueenie Goldstein
Queenie Goldstein
Callum Turner isTheseus Scamander
Theseus Scamander
Jessica Williams isEulalie 'Lally' Hicks
Eulalie 'Lally' Hicks
Katherine Waterston isPorpentina 'Tina' Goldstein
Porpentina 'Tina' Goldstein
Oliver Masucci isAnton Vogel
Anton Vogel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Monster Family 2 (2021) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip
Luna Park (2022) me Titra Shqip
Ninja Apocalypse (2014) me Titra Shqip
Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Absolution (2015) me Titra Shqip
Alienoid (2022) me Titra Shqip
Uncharted (2022) me Titra Shqip
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit