Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 302 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip

Fati i njërit. E ardhmja e të gjithëve.Nov. 14, 2018United Kingdom134 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gellert Grindelwald i ka shpëtuar burgimit dhe ka filluar të mbledhë ndjekës për kauzën e tij – duke i ngritur magjistarët mbi të gjitha qeniet jo magjike. I vetmi që mund t’i japë fund është magjistari që dikur e quajti mikun e tij më të ngushtë, Albus Dumbledore. Megjithatë, Dumbledore do të duhet të kërkojë ndihmë nga magjistari që kishte penguar Grindelwald një herë më parë, ish-studenti i tij Njut Skamander, i cili pranon të ndihmojë, i pavetëdijshëm për rreziqet që i pret. Linjat vizatohen ndërsa dashuria dhe besnikëria testohen, madje edhe mes miqve dhe familjes më të vërtetë, në një botë magjike gjithnjë e më të ndarë.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Vlerësimi IMDb 6.5 265,849 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 9,190 vota

Regjizori

David Yates
Regjizori

Aktorët

Eddie Redmayne isNewt Scamander
Newt Scamander
Katherine Waterston isPorpentina 'Tina' Goldstein
Porpentina 'Tina' Goldstein
Dan Fogler isJacob Kowalski
Jacob Kowalski
Alison Sudol isQueenie Goldstein
Queenie Goldstein
Johnny Depp isGellert Grindelwald
Gellert Grindelwald
Jude Law isAlbus Dumbledore
Albus Dumbledore
Ezra Miller isCredence Barebone
Credence Barebone
Zoë Kravitz isLeta Lestrange
Leta Lestrange
Callum Turner isTheseus Scamander
Theseus Scamander
Claudia Kim isNagini / Maledictus
Nagini / Maledictus
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mosley (2019) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
Mass (2021) me Titra Shqip
CQ 2001
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
Curtis (2020) me Titra Shqip
Buddy Games 2020
Paparazzi (2004) me Titra Shqip
Hotel Rwanda 2004
Twentynine Palms (2003) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
King Lear (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit