Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 176 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip

Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip

Nga Bota magjike e J.K. Rowling.Nov. 16, 2016United Kingdom132 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1926, Newt Scamander mbërrin në Kongresin Magjik të Shteteve të Bashkuara të Amerikës me një çantë të zgjeruar në mënyrë magjike, e cila strehon një numër krijesash të rrezikshme dhe habitatet e tyre. Kur krijesat ikin nga çanta, dërgohen autoritetet amerikane të magjistarëve pas Njutit qe kërcënon të tensionojë edhe më tej gjendjen e marrëdhënieve magjike dhe jo magjike.

Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fantastic Beasts and Where to Find Them
Vlerësimi IMDb 7.2 458,496 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 16,588 vota

Regjizori

David Yates
Regjizori

Aktorët

Eddie Redmayne isNewt Scamander
Newt Scamander
Katherine Waterston isPorpentina 'Tina' Goldstein
Porpentina 'Tina' Goldstein
Dan Fogler isJacob Kowalski
Jacob Kowalski
Alison Sudol isQueenie Goldstein
Queenie Goldstein
Colin Farrell isPercival Graves
Percival Graves
Jon Voight isHenry Shaw Sr.
Henry Shaw Sr.
Johnny Depp isGellert Grindelwald
Gellert Grindelwald
Zoë Kravitz isLeta Lestrange
Leta Lestrange
Ezra Miller isCredence Barebone
Credence Barebone
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Evil Dead II 1987 me titra shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021 me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) me Titra Shqip
Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip
A Boy Called Christmas (2021) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit