Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Fanboys (2009) me Titra Shqip

Fanboys (2009) me Titra Shqip

Asnjëherë mos u tregoni atyre shanset.Feb. 06, 2009USA90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1998, Eric, Windows, Hutch dhe Zoe janë një grup miqsh që ndajnë, si shumë të tjerë, një pasion për fantashkencën dhe në veçanti për sagën e Star Wars. Kanë mbetur vetëm pak muaj deri në daljen në kinema të Episodit I të famshëm dhe pritshmëria e tyre është spazmatike, edhe pse tashmë janë rritur. Por kur kuptojnë se shoku i tyre Linus, i cili kishte qenë larg grupit për një kohë, është i sëmurë përfundimisht me kancer dhe me shumë mundësi nuk do të arrijë dot i gjallë në datën e publikimit të filmit, ata marrin një vendim të çmendur. Sulmojnë “Skywlaker Ranch” të George Lucas dhe vjedhin kopjen e punës të filmit që ruhet atje, në mënyrë që ata ta shfaqin atë për mikun e tyre përpara se sëmundja ta marrë. Kështu nis një rrugëtim më shumë se aventuresk drejt “kalasë” së regjisorit të madh.

Fanboys (2009) me Titra Shqip
Fanboys (2009) me Titra Shqip
Fanboys (2009) me Titra Shqip
Fanboys (2009) me Titra Shqip
Fanboys (2009) me Titra Shqip
Fanboys (2009) me Titra Shqip
Fanboys (2009) me Titra Shqip
Fanboys (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fanboys
Vlerësimi IMDb 6.6 58,011 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 634 vota

Regjizori

Kyle Newman
Regjizori

Aktorët

Ethan Suplee isHarry Knowles
Harry Knowles
Seth Rogen isAdmiral Seasholtz / Alien / Roach
Admiral Seasholtz / Alien / Roach
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Flyboys (2006) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Chi-Raq (2015) me Titra Shqip
Encounter (2021) me Titra Shqip
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
The Perfect Storm (2000) me Titra Shqip
Locked Down 2021
Changeland (2019) me Titra Shqip
A Genius, Two Friends, and an Idiot (1975) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit