Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 126 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Fan (2016) me Titra Shqip

Fan (2016) me Titra Shqip

Superylli më i madh në botë ka fansin më të madh të universit!Apr. 14, 2016India138 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë që ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me një yll të njohur të filmit bëhet një fans obsesiv, por kur dashuria e tij e zjarrtë refuzohet nga ylli, ai vendos të shkatërrojë jetën dhe reputacionin e yllit.

Fan (2016) me Titra Shqip
Fan (2016) me Titra Shqip
Fan (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fan
Vlerësimi IMDb 6.9 46,048 vota
Vlerësimi TMDb 6.375 208 vota

Regjizori

Aktorët

Shah Rukh Khan isGaurav Chandna / Aryan Khanna
Gaurav Chandna / Aryan Khanna
Waluscha D' Souza isAryan Khanna's Wife
Aryan Khanna's Wife
Sayani Gupta isAryan Khanna's Legal Advisor
Aryan Khanna's Legal Advisor
Deepika Amin isGaurav's mother
Gaurav's mother
Yogendra Tiku isGaurav's father
Gaurav's father
Zachary Coffin isJail Inmate
Jail Inmate
Mo Idriss isPress Room Journalist
Press Room Journalist
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Derë e Hapur aka Open Door (2019) Film Shqiptar
Shane (1953) me Titra Shqip
Wonder Woman 1984 2020 me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Enforcement (2020) me Titra Shqip
Lolita’s Club (2007) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
As They Made Us (2022) me Titra Shqip
The Trip (2021) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
How You Look to Me (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit