Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 467 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
False Positive (2021) me Titra Shqip

False Positive (2021) me Titra Shqip

Asnjëherë mos e nënvlerësoni intuitën e nënës.Jun. 18, 2021United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi janë pajtuar me vështirësitë e të pasurit një fëmijë, një çift duket se e ka gjetur shpëtimtarin e tij në një specialist të njohur në fushën e riprodhimit dhe pjellorisë. Sidoqoftë, ndërsa shpresa kthehet në lumturi, e ardhmja nënë shtatzënë hidhet në një spirale dyshimi që e kërcënon atë ta mbajë realitetin.

False Positive (2021) me Titra Shqip
False Positive (2021) me Titra Shqip
False Positive (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal False Positive
Vlerësimi IMDb 4.7 1,539 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 35 vota

Regjizori

John Lee
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Old Ways (2020) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Tale of Tales (2015) me Titra Shqip
The Weekend Away (2022) me Titra Shqip
Shut In (2022) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
The Hole in the Ground (2019) me Titra Shqip
The Wrath Of Vajra (2013) me Titra Shqip
Memoria (2021) me Titra Shqip
Black Mirror: Bandersnatch (2018) me Titra Shqip
Chhorii (2021) me Titra Shqip
Detective Byomkesh Bakshy! (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit