Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4130 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Fall (2022) me Titra Shqip

Fall (2022) me Titra Shqip

Frika arrin lartësi të reja.Aug. 11, 2022United Kingdom107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8.5 6 vota

Përshkrimi i Filmit

Për miqtë më të mirë Becky dhe Hunter, jeta ka të bëjë me mposhtjen e frikës dhe shtyrjen e kufijve. Por pasi ngjiten 2000 metra në majë të një kulle radioje të largët dhe të braktisur, ata e gjejnë veten të bllokuar pa rrugëdalje poshtë. Tani aftësitë eksperte të ngjitjes së Becky-t dhe Hunter-it do të vihen në provën përfundimtare, pasi ata luftojnë dëshpërimisht për t’i mbijetuar elementëve, mungesës së furnizimeve dhe lartësive që shkaktojnë marramendje.

Fall (2022) me Titra Shqip
Fall (2022) me Titra Shqip
Fall (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fall
Vlerësimi IMDb 6.3 8,551 vota
Vlerësimi TMDb 7.306 85 vota

Regjizori

Scott Mann
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
The Gift (2015) me Titra Shqip
Criminal Activities (2015) me Titra Shqip
Swimming Pool (2003) me Titra Shqip
Don’t Worry Darling (2022) me Titra Shqip
Let Us Prey (2014) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
American Ninja 5 1993
Candyman (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit