Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 151 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip

Falcon Rising (2014) me Titra Shqip

Sep. 05, 2014USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

John Falcon Chapman është një ish-marins i cili vuan nga çrregullimi i stresit post-traumatik për shkak të fajit të akumuluar gjatë viteve të shërbimit të tij. Një anti-hero dhe vetëshkatërrues, Falcon detyrohet të fluturojë për në Sao Paulo kur motra e tij sulmohet brutalisht në një mision në Brazil. Në një përpjekje për të gjetur autorët e sulmit, ai do të hyjë në pjesën e poshtme të qytetit dhe do të zbulojë një botë droge, prostitucioni, policësh të korruptuar dhe kriminelë të mirëorganizuar.

Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Falcon Rising
Vlerësimi IMDb 5.8 8,423 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 256 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Jai White isJohn 'Falcon' Chapman
John 'Falcon' Chapman
Neal McDonough isManny Ridley
Manny Ridley
Lateef Crowder isCarlo Bororo
Carlo Bororo
Laila Ali isCindy Chapman
Cindy Chapman
Millie Ruperto isKatarina Da' Silva
Katarina Da' Silva
Robert Colón isPolice Officer
Police Officer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Vice (2015) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002
Paul Dood’s Deadly Lunch Break (2021) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
Hot Seat (2022) me Titra Shqip
Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996 me Titra Shqip
Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit