Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Faith Like Potatoes (2006) me Titra Shqip

Faith Like Potatoes (2006) me Titra Shqip

Oct. 27, 2006South Africa97 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frank Rautenbach drejton një kast të fortë si Angus Buchan, një fermer zambian me origjinë skoceze, i cili lë fermën e tij në mes të trazirave politike dhe rimarrjes së tokës të ngarkuar me racore dhe udhëton në jug me familjen e tij për të filluar një jetë më të mirë në KwaZulu Natal, Afrika e Jugut.

Faith Like Potatoes (2006) me Titra Shqip
Faith Like Potatoes (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Faith Like Potatoes
Vlerësimi IMDb 6.6 3,377 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 29 vota

Regjizori

Aktorët

Frank Rautenbach isAngus Buchan
Angus Buchan
Jeanne Neilson isJill Buchan
Jill Buchan
Tom Miles is18 month old Fergie
18 month old Fergie
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Being the Ricardos (2021) me Titra Shqip
Ferry (2021)
After Ever Happy (2022) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Backlight (2010) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Passing (2021) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit