Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 114 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip

Failure to Launch (2006) me Titra Shqip

Për të lënë folenë, disa burrave u duhet vetëm një shtytje e vogël.Mar. 10, 2006USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tripp, një burrë tërheqës rreth të tridhjetave, jeton ende me prindërit e tij Al dhe Sue. Miqtë më të mirë të Tripp-it, Demo dhe Ace, gjithashtu jetojnë ende në shtëpitë e prindërve të tyre dhe duken krenarë për këtë. Megjithatë, Al dhe Sue nuk janë të lumtur dhe janë të magjepsur kur miqtë, djali i rritur i të cilëve është larguar kohët e fundit nga shtëpia zbulojnë se punësuan një ekspert për të rregulluar çështjen dhe nuk mund të ishin më të lumtur me rezultatin.

Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Failure to Launch
Vlerësimi IMDb 5.6 79,030 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 1,333 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Love Tropoja (2020) Film Shqiptar
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Back to School (2019) me Titra Shqip
Happy Family (2018) me Titra Shqip
Paint 2020
Meet the Spartans 2008
The Hyperions (2022) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
A Guide to Second Date Sex (2019) me Titra Shqip
The Upside (2019) me Titra Shqip
Happiest Season 2020
The Extra Man (2010) me Titra Shqip