Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 320 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Face/Off (1997) me Titra Shqip

Face/Off (1997) me Titra Shqip

Për ta kapur, ai duhet të bëhet ai.Jun. 27, 1997United States138 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sean Archer është një agjent i FBI-së i cili përballet me Castor Troy gjatë një aksioni policor, një terrorist i rrezikshëm që zotëron një bombë vdekjeprurëse dhe i cili në një aksion të mëparshëm vrau djalin e tij. Një ditë një aksident e dërgon terroristin në koma dhe kjo i lejon Sean, falë operacionit, të marrë formën e tij në përpjekje për të neutralizuar bombën. Krimineli, megjithatë, del nga koma dhe luan rolin duke u vendosur në zyrën e Archer …

Face/Off (1997) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Face/Off
Vlerësimi IMDb 7.2 355,653 vota
Vlerësimi TMDb 7 3,812 vota

Regjizori

John Woo
Regjizori

Aktorët

John Travolta isSean Archer / Castor Troy
Sean Archer / Castor Troy
Nicolas Cage isCastor Troy / Sean Archer
Castor Troy / Sean Archer
Joan Allen isEve Archer
Eve Archer
Gina Gershon isSasha Hassler
Sasha Hassler
Dominique Swain isJamie Archer
Jamie Archer
Nick Cassavetes isDietrich Hassler
Dietrich Hassler
Harve Presnell isVictor Lazarro
Victor Lazarro
Colm Feore isDr. Malcolm Walsh
Dr. Malcolm Walsh
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chi-Raq (2015) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
Shamshera (2022) me Titra Shqip
Memory (2022) me Titra Shqip
The Adventures of Pluto Nash (2002) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Ladybug & Cat Noir Awakening (2021) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Escape from New York (1981) me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Alleyway (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit