Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Every Secret Thing (2014) me Titra Shqip

Every Secret Thing (2014) me Titra Shqip

Mos e largo shikimin as për një sekondë.Apr. 20, 2014USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ditë e kthjellët vere në një periferi të Baltimores, një fëmijë zhduket nga veranda e saj e përparme. Dy vajza të reja shërbejnë shtatë vjet për krimin dhe lirohen në një qytet që nuk e ka falur apo harruar plotësisht. Së shpejti, një fëmijë tjetër mungon dhe dy detektivë thirren për të hetuar misterin në një komunitet ku të gjithë duket se kanë një sekret.

Every Secret Thing (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Every Secret Thing
Vlerësimi IMDb 6.1 7,844 vota
Vlerësimi TMDb 6.102 274 vota

Regjizori

Amy J. Berg
Regjizori

Aktorët

Diane Lane isHelen Manning
Helen Manning
Elizabeth Banks isDetective Nancy Porter
Detective Nancy Porter
Dakota Fanning isRonnie Fuller
Ronnie Fuller
Danielle Macdonald isAlice Manning
Alice Manning
Nate Parker isDetective Kevin Jones
Detective Kevin Jones
Common isDevlin Hatch
Devlin Hatch
Colin Donnell isPaul Porter
Paul Porter
Bill Sage isDave Fuller
Dave Fuller
Renée Elise Goldsberry isCynthia Barnes (as Renee Goldsberry)
Cynthia Barnes (as Renee Goldsberry)
Brynne Norquist isYoung Alice Manning
Young Alice Manning
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pig (2021) me Titra Shqip
Love’s Portrait (2022) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip
Good Luck (2014) me Titra Shqip
Silent Hill: Revelation 3D (2012) me Titra Shqip
Deadline (2009) me Titra Shqip
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
The Visit (2015) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit