Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 262 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip

Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip

Gjëra të tilla ende ndodhinApr. 02, 2021Germany105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një psikiatër duhet të përballet me pasojat e papritura të punës së tij pasi një nga pacientët e tij kryen një krim. Kur vëllai i viktimës merr vesh për vdekjen e motrës së tij, ai fillon të persekutojë psikiatrin dhe familjen e tij në përpjekje për të marrë hak.

Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Every Breath You Take
Vlerësimi IMDb 5.3 3,314 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 63 vota

Regjizori

Vaughn Stein
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Inland Empire 2006
Echelon Conspiracy (2009) me Titra Shqip
There Are No Saints (2022) me Titra Shqip
Shattered (2022) me Titra Shqip
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Collection (2021) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Shut In (2022) me Titra Shqip
American Ninja 4: The Annihilation 1990
Paul Dood’s Deadly Lunch Break (2021) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Cadaver (2022) me Titra Shqip