Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1274 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip

Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip

Mar. 10, 2022India151 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një avokat kthehet në juri, gjyqtar dhe xhelat dhe shkon pas një bande, të drejtuar nga djali i një ministri, që kërcënon gratë me video të tyre.

Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal எதற்கும் துணிந்தவன்
Vlerësimi IMDb 6.8 10,283 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 9 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip
Butter (2020) me Titra Shqip
Art of Love (2021) me Titra Shqip
Honey 4: Rise Up and Dance (2018) me Titra Shqip
Bota e Padukshme aka Invisible World (1987) Film Shqiptar
Lost Angel (2021) me Titra Shqip
Notorious Nick (2021) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Lazarus (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit