Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 348 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Escape the Field (2022) me Titra Shqip

Escape the Field (2022) me Titra Shqip

Gjuetia është në vazhdim.May. 06, 2022Canada89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjashtë të panjohur zgjohen papritur në një fushë të largët dhe të pafundme misri. Të zhveshur nga pasuritë e tyre, ata kanë mbetur me vetëm gjashtë sende: një armë me një plumb të vetëm, shkrepse, një fener, një thikë, një busull dhe një balonë me ujë. Ndërsa sirenat misterioze shpërthejnë në distancë dhe kurthe shfaqen në çdo hap, grupi kupton se është zhytur në një lojë mace-miu me një të keqe të padukshme dhe mbijetesa varet nga zgjidhja e një enigme djallëzore dhe vdekjeprurëse.

Escape the Field (2022) me Titra Shqip
Escape the Field (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Escape the Field
Vlerësimi IMDb 6.2 6 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 17 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
Die Another Day (2002) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
Gone in the Night (2022) me Titra Shqip
Shutter Island (2010) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
Rubikon (2022) me Titra Shqip
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Who Invited Them (2022) me Titra Shqip
Hellraiser: Judgment (2018) me Titra Shqip
Speak No Evil (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit