Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 195 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Escape from New York (1981) me Titra Shqip

Escape from New York (1981) me Titra Shqip

1997. Qyteti i Nju Jorkut është tani një burg i sigurisë maksimale. Shpërthimi është i pamundur. Thyerja brenda është e çmendur.May. 23, 1981USA99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në të ardhmen, krimi do të jetë jashtë kontrollit dhe Manhattan i Nju Jorkut është një burg i sigurisë maksimale. Duke rrëmbyer menjëherë nga ajri një mjet pazari, të dënuarit rrëzojnë avionin e Presidentit në Gotham të vjetër të keq. Gruff Snake Plissken, një luftëtar i vetëm me një sy, i ri në jetën e burgut, detyrohet të nxjerrë Presidentin dhe ngarkesën e tij nga kjo tokë e të padëshiruarve.

Escape from New York (1981) me Titra Shqip
Escape from New York (1981) me Titra Shqip
Escape from New York (1981) me Titra Shqip
Escape from New York (1981) me Titra Shqip
Escape from New York (1981) me Titra Shqip
Escape from New York (1981) me Titra Shqip
Escape from New York (1981) me Titra Shqip
Escape from New York (1981) me Titra Shqip
Escape from New York (1981) me Titra Shqip
Escape from New York (1981) me Titra Shqip
Titulli origjinal Escape from New York
Vlerësimi IMDb 7.1 139,006 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 2,396 vota

Regjizori

Aktorët

Kurt Russell isSnake Plissken
Snake Plissken
Lee Van Cleef isPolice Commissioner Bob Hauk
Police Commissioner Bob Hauk
Donald Pleasence isPresident of the United States
President of the United States
Isaac Hayes isThe Duke of New York
The Duke of New York
Season Hubley isGirl in Chock Full O'Nuts
Girl in Chock Full O'Nuts
Harry Dean Stanton isHarold 'Brain' Helman
Harold 'Brain' Helman
Charles Cyphers isSecretary of State
Secretary of State
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Heist (2015) me Titra Shqip
WifeLike (2022) me Titra Shqip
Only the Brave (2017) me Titra Shqip
Trigger Point 2021
Shark Bait (2022) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Infection (2004) me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
Attila (2013) me Titra Shqip
Jurassic Island (2022) me Titra Shqip
Heneral Luna (2015) me Titra Shqip
Naked Weapon (2002) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit