Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1408 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Erotica 2022 (2020) me Titra Shqip

Erotica 2022 (2020) me Titra Shqip

Nov. 25, 2020Poland137 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër histori për çështjet e grave, të lidhura lirshëm, dhe të gjitha me një element erotik.

Erotica 2022 (2020) me Titra Shqip
Erotica 2022 (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Erotica 2022
Vlerësimi IMDb 3.4 283 vota
Vlerësimi TMDb 3.8 13 vota

Regjizori

Kasia Adamik
Regjizori

Aktorët

Małgorzata Bela isKobieta
Kobieta "Nocna zmiana" (segment)
Agnieszka Żulewska isŻona
Żona "Mocno" (segment)
Julian Świeżewski isMąż
Mąż "Mocno" (segment)
Agata Buzek isPani B
Pani B "Znikanie pani B" (segment)
Ignacy Liss isDawid
Dawid "Niedźwiedź" (segment)
Andrzej Konopka isBorys Polkowski
Borys Polkowski "Znikanie pani B" (segment)
Sebastian Stankiewicz isPisarz Tomasz
Pisarz Tomasz "Czuły Narrator" "Znikanie pani B" (segment)
Monika Pikuła isLotta
Lotta "Niedźwiedź" (segment)
Sebastian Pawlak isPaweł
Paweł "Jeśli będziesz długo siedzieć w ciszy (...)" (segment)
Mirosław Zbrojewicz isEwaluator
Ewaluator "Mocno" (segment)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Showgirls (1995) me Titra Shqip
The World We Make (2019) me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
The Champion of Auschwitz (2021) me Titra Shqip
Brazilian Western (2013) me Titra Shqip
Infinite Storm (2022) me Titra Shqip
Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip
Is Anybody There? (2009) me Titra Shqip
The Keeper (2019) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip