Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10132 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip

Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip

Nov. 06, 1980Italy111 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një marinar çon një biznesmen amerikan dhe të dashurën e tij në një ishull ku biznesmeni dëshiron të ndërtojë një resort. Së shpejti një çift i çuditshëm vudu shfaqet dhe i paralajmëron ata për gjërat e këqija që do të ndodhin. Nuk duhet shumë kohë që zombitë të shfaqen dhe të fillojnë të hanë mishin e njeriut.

Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
Titulli origjinal Le notti erotiche dei morti viventi
Vlerësimi IMDb 4.1 1,338 vota
Vlerësimi TMDb 4.1 22 vota

Regjizori

Joe D'Amato
Regjizori

Aktorët

George Eastman isLarry O'Hara
Larry O'Hara
Mark Shannon isJohn Wilson
John Wilson
Lucia Ramirez isLiz (uncredited)
Liz (uncredited)
Chantal Kubel isBallerina (uncredited)
Ballerina (uncredited)
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
The Manor (2021) me Titra Shqip
The Visit (2015) me Titra Shqip
The Family (2021) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
The Forgotten Ones (2008) me Titra Shqip
Dragon Fury (2021) me Titra Shqip
The Visitor (2022) me Titra Shqip
Uranya (2006) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit