Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 994 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com
Erotic Ghost Story III (1992) me Titra Shqip

Erotic Ghost Story III (1992) me Titra Shqip

Jan. 01, 1992Hong Kong94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dinastia dikur e fuqishme Tang është në rënie. Toka e madhe e Kinës po vizitohet nga uria, fatkeqësitë natyrore dhe djajtë. Chu Chung është një person i tillë. Kudo që shkon, Suzie e bukur e ndjek. Kështu ata takojnë Wick, një murg i pajisur me fuqi magjike. Chu Chung sheh një foto të një vajze jashtëzakonisht të bukur dhe bie në dashuri me të. Ai i lutet Wick-ut që ta ndihmojë të kalojë pengesën njerëzore-shpirtërore për të hyrë në foto. Chu Chung takon vajzën Yi-meng. Ata bëjnë dashuri. Chu Chung nuk e kupton se ka rënë në grackën e demonit të harkuar Vixen. Padashur, ai vret perëndinë e drejtë të drejtësisë. Suzie ndihmon një të penduar Chu Chung të arratiset në botën njerëzore. Ajo vetë është e burgosur. Wick dhe Suzie pa dëshirë e ndihmojnë Chu Chung të hyjë përsëri në botën shpirtërore. Drejtësia mbizotëron. Vixen e humb luftën. Dhe Yi-meng transportohet në botën njerëzore. Fatkeqësisht, Suzie vdes. Por ajo mund të mos ketë vdekur në fund të fundit…

Erotic Ghost Story III (1992) me Titra Shqip
Erotic Ghost Story III (1992) me Titra Shqip
Erotic Ghost Story III (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal 聊齋三集之燈草和尚
Vlerësimi IMDb 5.3 213 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Pursuit of Happyness (2006) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
George Washington 2000
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Jackie Boy (2015) me Titra Shqip
My Policeman (2022) me Titra Shqip
Rosewater (2014) me Titra Shqip
Justice Society: World War II 2021
Dogwashers (2020) me Titra Shqip
CQ 2001
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
Under the Open Sky (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit