Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip

Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip

Ajo solli një qytet të vogël në këmbë dhe një korporatë të madhe në gjunjë.Mar. 17, 2000USA131 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një nënë e divorcuar dy herë e tre fëmijëve, e cila sheh një padrejtësi, merr përsipër djalin e keq dhe fiton – me pak ndihmë nga sutjena e saj push-up. Erin shkon të punojë për një avokat dhe has në dosje mjekësore që përshkruajnë sëmundje të grumbulluara në një qytet aty pranë. Ajo fillon të hetojë dhe së shpejti ekspozon një mbulim monumental.

Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip
Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip
Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip
Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip
Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip
Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip
Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Erin Brockovich
Vlerësimi IMDb 7.4 199,085 vota
Vlerësimi TMDb 7.406 2,602 vota

Regjizori

Aktorët

Julia Roberts isErin Brockovich
Erin Brockovich
Marg Helgenberger isDonna Jensen
Donna Jensen
Cherry Jones isPamela Duncan
Pamela Duncan
Veanne Cox isTheresa Dallavale
Theresa Dallavale
Tracey Walter isCharles Embry
Charles Embry
Peter Coyote isKurt Potter
Kurt Potter
Michael Harney isPete Jensen
Pete Jensen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blade Runner (1982) me Titra Shqip
The Day We Died (2020) me Titra Shqip
The Beast 2020
A Thousand Times Good Night (2013) me Titra Shqip
Sex Weather (2018) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
The Righteous (2021) me Titra Shqip
Son of God (2014) me Titra Shqip
Titane (2021) me Titra Shqip
Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
The Hater (2020)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit