Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Entourage (2015) me Titra Shqip

Entourage (2015) me Titra Shqip

Ëndrra të mëdha. Jeto më gjerë.Jun. 03, 2015USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ylli i filmit Vincent Chase, së bashku me djemtë e tij, Eric, Turtle dhe Johnny, janë rikthyer…dhe janë kthyer në biznes me super-agjent-drejtuesin e studios Ari Gold. Disa nga ambiciet e tyre kanë ndryshuar, por lidhja mes tyre mbetet e fortë teksa ata lundrojnë në botën kapriçioze dhe shpesh të ashpër të Hollivudit.

Entourage (2015) me Titra Shqip
Entourage (2015) me Titra Shqip
Entourage (2015) me Titra Shqip
Entourage (2015) me Titra Shqip
Entourage (2015) me Titra Shqip
Entourage (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Entourage
Vlerësimi IMDb 6.5 80,160 vota
Vlerësimi TMDb 6.214 865 vota

Regjizori

Doug Ellin
Regjizori

Aktorët

Kevin Connolly isEric Murphy
Eric Murphy
Adrian Grenier isVincent 'Vince' Chase
Vincent 'Vince' Chase
Kevin Dillon isJohnny 'Drama' Chase
Johnny 'Drama' Chase
Jeremy Piven isAri Gold
Ari Gold
Rex Lee isLloyd
Lloyd
Rhys Coiro isBilly Walsh
Billy Walsh
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Brahman Naman (2016) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip
Jackie Chan Kung Fu Master (2009) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Chi-Raq (2015) me Titra Shqip
OSS 117: From Africa with Love (2021) me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
That’s Amor (2022) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Intern (2000) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit