Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Enforcement (2020) me Titra Shqip

Enforcement (2020) me Titra Shqip

Oct. 08, 2020Denmark108 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Xhens dhe Majk, dy oficerë policie gjenden në një labirint ndërtesash të rrethuar me protestues adoleshentë që urrejnë policinë.

Enforcement (2020) me Titra Shqip
Enforcement (2020) me Titra Shqip
Enforcement (2020) me Titra Shqip
Enforcement (2020) me Titra Shqip
Enforcement (2020) me Titra Shqip
Enforcement (2020) me Titra Shqip
Enforcement (2020) me Titra Shqip
Enforcement (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shorta
Vlerësimi IMDb 6.5 4,720 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 65 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
The Oak Room (2020) me Titra Shqip
Dead Reckoning 2020 me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon 2011
The God Committee (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit