Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 646 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Encounter (2021) me Titra Shqip

Encounter (2021) me Titra Shqip

Dec. 03, 2021United Kingdom108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy vëllezër janë në arrati me babanë e tyre, një marinar i dekoruar, i cili përpiqet t’i mbrojë ata nga një kërcënim i mbinatyrshëm. Ndërsa udhëtimi i tyre i çon ata në situata gjithnjë e më të rrezikshme dhe të papritura, fëmijët do të duhet të përballen me realitetin e hidhur dhe të lënë fëmijërinë e tyre pas.

Encounter (2021) me Titra Shqip
Encounter (2021) me Titra Shqip
Encounter (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Encounter
Vlerësimi IMDb 6.3 265 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 3 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Fullmetal Alchemist (2017) me Titra Shqip
Goodbye, Butterfly (2021)
The Father Who Moves Mountains (2021) me Titra Shqip
October Gale (2014) me Titra Shqip
Don’t Worry Darling (2022) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
Splice (2009) me Titra Shqip
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip
The Little Things (2021) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
Robbing Mussolini (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit