Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 518 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Emily the Criminal (2022) me Titra Shqip

Emily the Criminal (2022) me Titra Shqip

Aug. 12, 2022USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Emily, e cila është e mbushur me borxhe studentore dhe e mbyllur jashtë tregut të punës për shkak të një dosjeje të vogël kriminale, përfshihet në një mashtrim me kartë krediti që e tërheq atë në botën e krimit të Los Anxhelosit, duke çuar përfundimisht në pasoja vdekjeprurëse.

Emily the Criminal (2022) me Titra Shqip
Emily the Criminal (2022) me Titra Shqip
Emily the Criminal (2022) me Titra Shqip
Emily the Criminal (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Emily the Criminal
Vlerësimi IMDb 7.1 1,932 vota
Vlerësimi TMDb 7.857 21 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Infection (2019) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
Lost Angel (2021) me Titra Shqip
Scarlet Innocence (2014) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
The Innocents (2021) me Titra Shqip
Sniper: Legacy 2014
Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Taken (2008) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip