Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 260 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip

Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip

Merrni vendin tuaj.Aug. 03, 2022South Korea140 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa hetojnë një kërcënim terrorist që bëhet viral në internet, autoritetet koreane zbulojnë se një i dyshuar ka hipur së fundi në një fluturim ndërkombëtar me destinacion Shtetet e Bashkuara. Kur një pasagjer i shëndetshëm në të njëjtin fluturim vdes papritmas nga një vdekje e tmerrshme për shkak të panjohur, paniku shpërthen si gjatë fluturimit ashtu edhe në tokë. Me uljen e vazhdueshme të karburantit dhe refuzimet ndërkombëtare për të ofruar ndihmë, kapiteni dhe ekuipazhi do të detyrohen të marrin masa urgjente të paprecedentë në një përpjekje për të shpëtuar jetën e pasagjerëve të tyre.

Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 비상선언
Vlerësimi IMDb 7 1,252 vota
Vlerësimi TMDb 6.762 21 vota

Regjizori

Han Jae-rim
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
Cruel Intentions 3 2004
Natural Light (2021) me Titra Shqip
Jack Be Nimble (1993) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Now You See Me 2 (2016) me Titra Shqip
Dirty Work (2018) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Una Femmina: The Code of Silence (2022) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
The Courier 2020
The Last Mark (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit