Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 282 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Emergency (2022) me Titra Shqip

Emergency (2022) me Titra Shqip

Nuk është ashtu siç duket.May. 20, 2022USA105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të gatshëm për një natë feste legjendare, tre studentë të kolegjit duhet të peshojnë të mirat dhe të këqijat e thirrjes së policisë kur përballen me një situatë të papritur.

Emergency (2022) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Emergency
Vlerësimi IMDb 6 2,800 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 67 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chi-Raq (2015) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Breaking the Surface (2006) me Titra Shqip
Pressure (2015) me Titra Shqip
Enola Holmes (2020) me Titra Shqip
How I Fell in Love with a Gangster (2022) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Bad Education (2004) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit