Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 326 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1 Dublim Shqipvanfem.com
  • Server 2 Titra Shqipvanfem.com
Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip

Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip

Bëhu i magjepsurApr. 09, 2004Ireland96 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ella jeton në një botë magjike në të cilën çdo fëmije, në momentin e lindjes, i jepet një “dhuratë” e virtytshme nga një kumbarë zanash. Megjithatë, e ashtuquajtura dhurata e Elës është bindja. Kjo e drejtë e lindjes dëshmon se është mjaft mallkim pasi Ella e gjen veten në duart e disa personazheve të paskrupullt, të cilëve ajo fjalë për fjalë nuk mund t’u bindet. E vendosur për të fituar kontrollin e jetës dhe vendimeve të saj, Ella nis një udhëtim për të gjetur kumbarën e saj zanash, e cila shpreson se do të heqë mallkimin. Rruga, megjithatë, nuk është e lehtë – Ella duhet të tejkalojë një mori pengesash të pakëndshme, duke përfshirë zogjtë, gjigantët, motrat e liga, kukudhët dhe xhaxhain e keq të Princit Charmont, i cili dëshiron të marrë kurorën dhe të sundojë mbretërinë.

Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip
Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip
Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip
Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip
Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip
Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip
Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip
Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip
Titulli origjinal Ella Enchanted
Vlerësimi IMDb 6.3 68,318 vota
Vlerësimi TMDb 6.394 1,567 vota

Regjizori

Jean Bourne
Regjizori

Aktorët

Anne Hathaway isElla of Frell
Ella of Frell
Hugh Dancy isPrince
Prince "Char" Charmont
Cary Elwes isKing Edgar
King Edgar
Joanna Lumley isDame Olga
Dame Olga
Steve Coogan isHeston (voice)
Heston (voice)
Heidi Klum isBrumhilda
Brumhilda
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Glorious (2022) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Tomb Raider (2018) me Titra Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
Checkered Ninja (2018) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
Kong: Skull Island 2017 me Titra Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Fantasy Football (2022) me Titra Shqip
Sing 2 (2021) me Titra Shqip
Rumble (2022) me Titra Shqip
Annie (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit