Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1007 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip

Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip

Heronjtë nuk ekzistojnëJul. 29, 2022India127 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Kur një këngëtar zhduket mes një zbavitjeje vrasjesh serike, një taksi dhe djali i një biznesmeni kryqëzohen në një përrallë të shtrembëruar ku e mira dhe e keqja mjegullohen.

Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal एक विलेन रिटर्न्स
Vlerësimi IMDb 4.9 12,041 vota
Vlerësimi TMDb 5.071 7 vota

Regjizori

Mohit Suri
Regjizori

Aktorët

John Abraham isBhairav Purohit
Bhairav Purohit
Arjun Kapoor isGautam Mehra
Gautam Mehra
Disha Patani isRasika Mapuskar
Rasika Mapuskar
Tara Sutaria isAarvi Malhotra
Aarvi Malhotra
J. D. Chakravarthi isACP V.K. Ganesan
ACP V.K. Ganesan
Shaad Randhawa isDSP Rathod
DSP Rathod
Ritesh Deshmukh isRakesh Mahadkar
Rakesh Mahadkar
Badshah isGuest appearance
Guest appearance
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kung Fu Panda (2008) me Dublim Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
The Man From Toronto (2022) me Titra Shqip
Bad Education (2004) me Titra Shqip
Ted K (2022) me Titra Shqip
The Prey (2011) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Ida Red (2021) me Titra Shqip
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
Cosmic Sin 2021
Kickboxer: Retaliation 2018
Caught in Time (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit