Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Ek Villain (2014) me Titra Shqip

Ek Villain (2014) me Titra Shqip

Ka një në çdo histori dashurieJun. 27, 2014India129 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur e dashura i tij bëhet viktima e fundit e një vrasësi serial, Guru mjegullon kufirin midis së mirës dhe së keqes në ndjekjen e tij për hakmarrje.

Ek Villain (2014) me Titra Shqip
Ek Villain (2014) me Titra Shqip
Ek Villain (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal एक विलन
Vlerësimi IMDb 6.5 20,623 vota
Vlerësimi TMDb 6.504 120 vota

Regjizori

Mohit Suri
Regjizori

Aktorët

Ritesh Deshmukh isRakesh Mahadkar
Rakesh Mahadkar
Sidharth Malhotra isGuru Divaker
Guru Divaker
Shraddha Kapoor isAisha Thakkar/ Manjulah Guru Divaker
Aisha Thakkar/ Manjulah Guru Divaker
Shaad Randhawa isAditya Rathore
Aditya Rathore
Aamna Shariff isSulochana Mahadkar
Sulochana Mahadkar
Asif Basra isHarilal Verma
Harilal Verma
Prachi Desai isSpecial Appearance in
Special Appearance in "Awari" Song
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Peppermint (2018) me Titra Shqip
Redirected (2014) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
Battle: Los Angeles (2011) me Titra Shqip
Batman: Death in the Family (2020) me Titra Shqip
400 Bullets 2021
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit