Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com
Eja aka Come (1987) Film Shqiptar

Eja aka Come (1987) Film Shqiptar

Jan. 03, 1987Albania65 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ngjarjet e filmit zhvillohen në një qytet të vogël ku një grup studentësh të mjekësisë kanë ardhur për praktikën e tyre mësimore. Shpresa, protagonistja e filmit, sheh në mesin e këtyre vajzave edhe vajzën e saj, Vjosanën, e cila ka rënë pas një dashurie të palumtur dhe është rritur në një jetimore.

Eja aka Come (1987) Film Shqiptar
Titulli origjinal Eja
Vlerësimi IMDb 5.2 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Painted Veil (2006) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Inferno 1999
The Perfect Storm (2000) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Passion (1983) Film Shqiptar
Ted K (2022) me Titra Shqip
Marfa Girl (2012) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
This Is Not a War Story (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit