Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz
Einstein and Eddington (2008) me Titra Shqip

Einstein and Eddington (2008) me Titra Shqip

Nov. 29, 2008United Kingdom90 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vështrim në evolucionin e teorisë së relativitetit të Albert Ajnshtajnit dhe marrëdhënies së Ajnshtajnit me shkencëtarin britanik Sir Arthur Eddington, fizikani i parë që i kuptoi idetë e tij.

Einstein and Eddington (2008) me Titra Shqip
Einstein and Eddington (2008) me Titra Shqip
Einstein and Eddington (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Einstein and Eddington
Vlerësimi IMDb 7.2 6,710 vota
Vlerësimi TMDb 7 101 vota

Regjizori

Philip Martin
Regjizori

Aktorët

David Tennant isArthur Eddington
Arthur Eddington
Richard McCabe isFrank Dyson
Frank Dyson
Andy Serkis isAlbert Einstein
Albert Einstein
Patrick Kennedy isWilliam Marston
William Marston
Rebecca Hall isWinnie Eddington
Winnie Eddington
Jim Broadbent isSir Oliver Lodge
Sir Oliver Lodge
Jacob Theato isEduard Einstein
Eduard Einstein
Callum Williams isHans Einstein
Hans Einstein
Lucy Cohu isMileva Einstein
Mileva Einstein
Donald Sumpter isMax Planck
Max Planck
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Active Shooter 2020
Ana, My Love (2017) me Titra Shqip
Purple Hearts (2022) me Titra Shqip
Tick, Tick… Boom! (2021) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006
Centigrade 2020
Samaritan (2022) me Titra Shqip
Leonora addio (2022) me Titra Shqip
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
7 Prisoners (2021) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip