Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 151 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Eden Lake (2008) me Titra Shqip

Eden Lake (2008) me Titra Shqip

Një fundjavë buzë liqenit, me pamje për të cilën duhet të vdesësh.Sep. 12, 200891 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mësuesja e kopshtit Jenny dhe i fejuari i saj Steve po planifikojnë një fundjavë romantike dhe Steve, i cili planifikon të përfitojë nga situata për t’i kërkuar asaj të martohet me të, ka identifikuar një vend të përsosur: një liqen idilik dhe të largët të rrethuar nga pyje në dukje, të pabanuar. Por paqja e çiftit prishet fjalë për fjalë kur një bandë fëmijësh të urryer rrethojnë kampin e tyre, fillimisht duke u argëtuar duke provokuar dy të rriturit, por duke përfunduar duke i grabitur dhe shkatërruar makinën e tyre. Steve përpiqet të përballet me ta, por zemërimi i tij shërben vetëm për t’i dhënë atij një sulm të dhunshëm dhe tronditës, ndërsa Xheni përfshihet në një lojë të ngadaltë dhe brutale të masakrës, derisa ajo mund të gjejë një rrugë shpëtimi në pyll dhe mbërrin në një qytet të vogël. Ku, më në fund, takon të rriturit …

Eden Lake (2008) me Titra Shqip
Eden Lake (2008) me Titra Shqip
Eden Lake (2008) me Titra Shqip
Eden Lake (2008) me Titra Shqip
Eden Lake (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Eden Lake
Vlerësimi TMDb 6.8 1,235 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Dot 2021 me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
The Perfect Storm (2000) me Titra Shqip
Slumber Party Massacre (2021) me Titra Shqip
Transference (2020)
Outside the Wire 2021
The Advent Calendar (2021) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
Exiled (2006) me Titra Shqip
The Overnight (2022) me Titra Shqip
X (2022) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit