Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip

Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip

Lëreni veten të shkojëAug. 12, 2010USA133 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Liz Gilbert kishte gjithçka që një grua moderne duhet të ëndërrojë të ketë – një burrë, një shtëpi dhe një karrierë të suksesshme – por si shumë të tjera, ajo e gjeti veten të humbur, të hutuar dhe duke kërkuar atë që donte me të vërtetë në jetë. E sapo divorcuar dhe në një udhëkryq, Gilbert del nga zona e saj e rehatisë, duke rrezikuar gjithçka për të ndryshuar jetën e saj, duke nisur një udhëtim rreth botës që bëhet një kërkim për zbulimin e vetvetes. Në udhëtimet e saj, ajo zbulon kënaqësinë e vërtetë të ushqimit duke ngrënë në Itali, fuqinë e lutjes në Indi dhe, së fundi dhe papritur, paqen e brendshme dhe ekuilibrin e dashurisë së vërtetë në Bali.

Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Eat Pray Love
Vlerësimi IMDb 5.8 97,280 vota
Vlerësimi TMDb 6.217 2,067 vota

Regjizori

Ryan Murphy
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Fool (2014) me Titra Shqip
Magic Mike (2012) me Titra Shqip
Desire (2017) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip
Pagglait 2021
True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
This Is Not a War Story (2021) me Titra Shqip
Amadeus (1984) me Titra Shqip
Hide and Seek (2014) me Titra Shqip
Internimi aka Internment (2018) Film Shqiptar
Furioza (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit