Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 96 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Easter Sunday (2022) me Titra Shqip

Easter Sunday (2022) me Titra Shqip

Shtëpia është aty ku është i çmenduri.Aug. 05, 2022USA96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë kthehet në shtëpi për një festë të Pashkëve me familjen e tij të trazuar, grindavece, ngrënjeje, pijesh, qeshjeje dhe dashurie, në këtë letër dashurie drejtuar komunitetit filipino-amerikan.

Easter Sunday (2022) me Titra Shqip
Easter Sunday (2022) me Titra Shqip
Easter Sunday (2022) me Titra Shqip
Easter Sunday (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Easter Sunday
Vlerësimi IMDb 5.3 1,532 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 16 vota

Regjizori

Aktorët

Jo Koy isJoe Valencia
Joe Valencia
Lydia Gaston isSusan Valencia
Susan Valencia
Brandon Wardell isJoe Valencia Jr.
Joe Valencia Jr.
Carly Pope isCatherine
Catherine
Tia Carrere isTita Teresa
Tita Teresa
Melody Butiu isTita Yvonne
Tita Yvonne
Joey Guila isTito Manny
Tito Manny
Rodney To isTito Arthur
Tito Arthur
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

College Road Trip (2008) me Titra Shqip
A Christmas Story Christmas (2022) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
Pirates (2021) me Titra Shqip
Happy Family (2018) me Titra Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip
Over Her Dead Body (2008) me Titra Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
La scuola più bella del mondo (2014) me Titra Shqip
My Name Is Bruce 2007
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit