Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip

Eagle Eye (2008) me Titra Shqip

Mos ecni. Vraponi.Sep. 25, 2008USA118 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jerry Shaw dhe Rachel Holloman janë dy të huaj, jetët e të cilëve janë trazuar papritur nga një grua misterioze që nuk e kanë takuar kurrë. Duke kërcënuar jetën dhe familjen e tyre, telefonuesi i padukshëm përdor teknologjinë e përditshme për të kontrolluar veprimet e tyre dhe për t’i shtyrë ata drejt rrezikut në rritje. Ndërsa ngjarjet përshkallëzohen, Jerry dhe Rachel bëhen të arratisurit më të kërkuar të vendit dhe duhet të kuptojnë se çfarë po ndodh me ta.

Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Eagle Eye
Vlerësimi IMDb 6.6 185,891 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 2,373 vota

Regjizori

D. J. Caruso
Regjizori

Aktorët

Shia LaBeouf isJerry Shaw
Jerry Shaw
Michelle Monaghan isRachel Holloman
Rachel Holloman
Michael Chiklis isDefense Secretary Callister
Defense Secretary Callister
Anthony Mackie isMajor William Bowman
Major William Bowman
Ethan Embry isAgent Toby Grant
Agent Toby Grant
Billy Bob Thornton isThomas Morgan
Thomas Morgan
Anthony Azizi isRanim Khalid
Ranim Khalid
Cameron Boyce isSam Holloman
Sam Holloman
Lynn Cohen isMrs. Wierzbowski
Mrs. Wierzbowski
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Flash (2022) me Titra Shqip
Chehre (2021) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
Sonic the Hedgehog (2020) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Righteous Kill (2008) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 2 (2013) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit