Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 153 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip

E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip

Ai eshte i frikesuar. Ai është vetëm. Ai është tre milionë vite dritë larg shtëpisë.Jun. 11, 1982USA115 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një alien i butë bllokohet në Tokë, qenia zbulohet dhe miqësohet nga një djalë i ri i quajtur Elliott. Duke e sjellë jashtëtokësorin në shtëpinë e tij periferike në Kaliforni, Elliott prezanton E.T., siç quhet alieni, vëllait të tij dhe motrës së tij të vogël, Gertie, dhe fëmijët vendosin ta mbajnë sekret ekzistencën e tij. Së shpejti, megjithatë, E.T. sëmuret, duke rezultuar në ndërhyrjen e qeverisë dhe një situatë të rëndë si për Elliott ashtu edhe për të huajin.

E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
Titulli origjinal E.T. the Extra-Terrestrial
Vlerësimi IMDb 7.9 406,610 vota
Vlerësimi TMDb 7.506 9,721 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Claus Family (2020) me Titra Shqip
Mortal Kombat 2021
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
Minnal Murali (2021) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Lyle, Lyle, Crocodile (2022) me Titra Shqip
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
The Water Man (2021)
Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit