Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 178 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dunkirk (2017) me Titra Shqip

Dunkirk (2017) me Titra Shqip

Mbijetesa është FitoreJul. 19, 2017France107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e evakuimit të mrekullueshëm të ushtarëve aleatë nga Belgjika, Britania, Kanadaja dhe Franca, të cilët u shkëputën dhe u rrethuan nga ushtria gjermane nga plazhet dhe porti i Dunkirk midis 26 majit dhe 4 qershorit 1940 gjatë Luftës së Dytë Botërore.

Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dunkirk
Vlerësimi IMDb 7.8 643,970 vota
Vlerësimi TMDb 7.462 14,302 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Hardy isFarrier
Farrier
Mark Rylance isMr. Dawson
Mr. Dawson
Kenneth Branagh isCommander Bolton
Commander Bolton
Cillian Murphy isShivering Soldier
Shivering Soldier
Damien Bonnard isFrench Soldier
French Soldier
Lee Armstrong isGrenadier
Grenadier
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inside Out (2015) me Titra Shqip
The Last Mark (2022) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
The Woman King (2022) me Titra Shqip
Outside the Wire 2021
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
Being the Ricardos (2021) me Titra Shqip
Backcountry (2014) me Titra Shqip
Ready Player One (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit