Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip

Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip

Atë që njëri nuk e ka, tjetrit i mungon.Dec. 16, 1994USA107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lloyd dhe Harry janë dy burra, marrëzia e të cilëve është vërtet e papërshkrueshme. Kur Mary, një grua e bukur, humbet një valixhe të rëndësishme me para para se të niset për në Aspen, dy miqtë (të cilët e kanë gjetur valixhen) vendosin t’ia kthejnë. Pas disa “aventurave” ata më në fund arrijnë në Aspen ku, duke përdorur paratë e humbura, i jetojnë ato dhe luftojnë për zemrën e Marisë.

Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dumb and Dumber
Vlerësimi IMDb 7.3 382,295 vota
Vlerësimi TMDb 6.59 5,142 vota

Regjizori

Aktorët

Jim Carrey isLloyd Christmas
Lloyd Christmas
Jeff Daniels isHarry Dunne
Harry Dunne
Lauren Holly isMary Swanson
Mary Swanson
Teri Garr isHelen Swanson
Helen Swanson
Charles Rocket isNicholas Andre
Nicholas Andre
Mike Starr isJoe Mentaliano
Joe Mentaliano
Karen Duffy isJ.P. Shay
J.P. Shay
Felton Perry isDetective Dale
Detective Dale
Hank Brandt isKarl Swanson
Karl Swanson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

LOL (2012) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Dumb and Dumber To (2014) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Deathgasm (2015) me Titra Shqip
Ghostbusters (2016) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
A Good Doctor (2019) me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
The Hater (2022) me Titra Shqip
The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit