Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 106 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Dum Laga Ke Haisha (2015) me Titra Shqip

Dum Laga Ke Haisha (2015) me Titra Shqip

Dashuria vjen në të gjitha përmasatFeb. 27, 2015India111 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një djalosh i dobët dhe i paarsimuar është nën presion për një martesë të rregulluar me një vajzë kolegj mbipeshë. Çifti i mospërputhur sfidohet të konkurrojë në garën vjetore të mbajtjes së gruas.

Dum Laga Ke Haisha (2015) me Titra Shqip
Dum Laga Ke Haisha (2015) me Titra Shqip
Dum Laga Ke Haisha (2015) me Titra Shqip
Dum Laga Ke Haisha (2015) me Titra Shqip
Dum Laga Ke Haisha (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal दम लगा के हईशा
Vlerësimi IMDb 7.5 19,980 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 99 vota

Regjizori

Aktorët

Ayushmann Khurrana isPrem Prakash Tiwari
Prem Prakash Tiwari
Bhumi Pednekar isSandhya Verma
Sandhya Verma
Sanjay Mishra isChandrabhan Tiwari
Chandrabhan Tiwari
Seema Pahwa isSubhadra Rani
Subhadra Rani
Alka Amin isSashi Tiwari
Sashi Tiwari
Kumar Sanu isHImself
HImself
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

7 Minutes (2014) me Titra Shqip
Heroi aka The Hero 2014 Film Shqiptar
Muddy (2021) me Titra Shqip
Here Out West (2022) me Titra Shqip
Infinite Storm (2022) me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin (2021) me Titra Shqip
Minamata (2020) me Titra Shqip
Four Good Days (2021) me Titra Shqip
Redeeming Love (2022) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit