Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 137 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Duelist (2005) me Titra Shqip

Duelist (2005) me Titra Shqip

Sep. 08, 2005South Korea111 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Detektivja Nam-soon shkon e fshehtë me partnerin e saj Detektiv Ahn për të hetuar paratë e falsifikuara. Ajo zbulon se një pasardhës besnik, Sytë e Trishtuar, një shpatar i bukur me një fytyrë të zbehtë dhe të zbrazët, lidhet me të vërtetën. Nam-soon dhe Sytë e Trishtuar përballen me njëri-tjetrin në një sërë duelesh dhe ngatërrohen mes dashurisë dhe detyrimit ndaj detyrës.

Duelist (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal 형사 Duelist
Vlerësimi IMDb 6 1,364 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 43 vota

Regjizori

Lee Myung-se
Regjizori

Aktorët

Ha Ji-won is남순(Nam Sun)
남순(Nam Sun)
Ahn Sung-ki is안포교(An Pogyo)
안포교(An Pogyo)
Song Young-chang is병판(Byeongpan)
병판(Byeongpan)
Park Myung-shin isgisaeng's mother (uncredited)
gisaeng's mother (uncredited)
Yoon Ga-hyun ismistress (uncredited)
mistress (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Green Lantern (2011) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Elite Squad 2007
Revenge of the Green Dragons (2014) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Stretch (2014) me Titra Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Battle: Los Angeles (2011) me Titra Shqip
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit