Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 248 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dual (2022) me Titra Shqip

Dual (2022) me Titra Shqip

Zgjidhni me mençuri.Mar. 18, 2022Canada95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua e sëmurë përfundimisht zgjedh një procedurë klonimi për të lehtësuar humbjen e saj për miqtë dhe familjen e saj. Kur ajo bën një shërim të mrekullueshëm, përpjekjet e saj për ta çmontuar klonin e saj dështojnë dhe çojnë në një duel të urdhëruar nga gjykata deri në vdekje.

Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dual
Vlerësimi IMDb 6 1,712 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 26 vota

Regjizori

Riley Stearns
Regjizori

Aktorët

Karen Gillan isSarah / Sarah Double
Sarah / Sarah Double
Theo James isRobert Michaels
Robert Michaels
Elina Jackson isOfficial with Flags
Official with Flags
Maija Paunio isSarah's Mother
Sarah's Mother
Rea Lest isEmergency Room Receptionist
Emergency Room Receptionist
Nico Siekkinen isTwo Identical Men
Two Identical Men
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Silence of the Lambs 1991
Eternals 2021 me Titra Shqip
Don’t Blame Karma! (2022) me Titra Shqip
Velle (2021) me Titra Shqip
The Score (2001) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Man of Steel (2013) me Titra Shqip
The Way We Are 2020 me Titra Shqip
The Holiday (2006) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Ivy + Bean: Doomed to Dance (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit