Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Drive My Car (2021) me Titra Shqip

Drive My Car (2021) me Titra Shqip

Vazhdoni të jetoni.Aug. 18, 2021Japan179 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jusuke Kafuku, një aktor dhe regjisor i skenës, ende i paaftë pas dy vitesh për të përballuar humbjen e gruas së tij të dashur, pranon të drejtojë Xha Vanjan në një festival teatri në Hiroshima. Atje ai takohet me Misaki, një grua e re introverte, e caktuar për të drejtuar makinën e tij. Në mes të udhëtimeve do të zbulohen sekretet nga e kaluara dhe rrëfimet e përzemërta.

Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal ドライブ・マイ・カー
Vlerësimi IMDb 7.6 33,187 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 529 vota

Regjizori

Aktorët

Hidetoshi Nishijima isYūsuke Kafuku
Yūsuke Kafuku
Toko Miura isMisaki Watari
Misaki Watari
Masaki Okada isKōshi Takatsuki
Kōshi Takatsuki
Reika Kirishima isOto Kafuku
Oto Kafuku
Park Yu-rim isLee Yoo-na
Lee Yoo-na
Jin Dae-yeon isGong Yoon-su
Gong Yoon-su
Sonia Yuan isJanice Chang
Janice Chang
Ahn Hwi-tae isRyu Jong-ui
Ryu Jong-ui
Perry Dizon isRoy Rossello
Roy Rossello
Satoko Abe isYuzuhara
Yuzuhara
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Saving Private Ryan (1998)
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
The Subject (2020) me Titra Shqip
A Father’s Fight (2021) me Titra Shqip
Inane (2019) Film Shqiptar
Tubelight (2017) me Titra Shqip
Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar
Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip
Snipers (2022) me Titra Shqip
Bad Education (2004) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit