Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 98 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dragon Hunters (2008) me Dublim Shqip

Dragon Hunters (2008) me Dublim Shqip

Gjuetia e dragoit nuk është një përrallëMar. 19, 2008France80 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dragon Hunters është një përrallë fantastike që tregon aventurat e dy gjuetarëve të dragoit: bota është bërë një konglomerat i madh ishujsh me përmasa dhe forma të ndryshme. Ky univers llafazan është i populluar kryesisht me mashtrues të pamëshirshëm, fshatarë të çuditshëm dhe analfabetë, zotër të vegjël Shqetësimet e tyre kryesore sillen rreth dy rregullave themelore: Hani dhe mos u hani.

Dragon Hunters (2008) me Dublim Shqip
Dragon Hunters (2008) me Dublim Shqip
Dragon Hunters (2008) me Dublim Shqip
Dragon Hunters (2008) me Dublim Shqip
Dragon Hunters (2008) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Chasseurs de dragons
Vlerësimi IMDb 6.5 12,799 vota
Vlerësimi TMDb 6.527 384 vota

Regjizori

Aktorët

Philippe Nahon isLe Seigneur Arnold
Le Seigneur Arnold
Jérémy Prévost isHector (voice)
Hector (voice)
Jean-Marc Lentretien isMamular (voice)
Mamular (voice)
John DiMaggio isFat John (voice)
Fat John (voice)
Elias Eliot isGildas (voice)
Gildas (voice)
Jess Harnell isGildas (voice)
Gildas (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rescued by Ruby (2022) me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Home Sweet Home Alone (2021) me Titra Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Sonic the Hedgehog (2020) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
A Boy Called Christmas (2021) me Titra Shqip
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016) me Titra Shqip
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit