Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 128 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dragon Blade (2015) me Titra Shqip

Dragon Blade (2015) me Titra Shqip

Kur Shqiponja takon DragoinFeb. 19, 2015Hong Kong127 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Huo An, komandanti i Skuadrës së Mbrojtjes së Rajoneve Perëndimore, u inkuadrua nga forcat e liga dhe bëhet skllav. Nga ana tjetër, një gjeneral romak arratiset në Kinë pasi shpëton Princin. Dyshja heroike takohen në shkretëtirën perëndimore dhe një histori emocionuese shpaloset.

Dragon Blade (2015) me Titra Shqip
Dragon Blade (2015) me Titra Shqip
Dragon Blade (2015) me Titra Shqip
Dragon Blade (2015) me Titra Shqip
Dragon Blade (2015) me Titra Shqip
Dragon Blade (2015) me Titra Shqip
Dragon Blade (2015) me Titra Shqip
Dragon Blade (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal 天將雄師
Vlerësimi IMDb 5.9 20,029 vota
Vlerësimi TMDb 6.33 463 vota

Regjizori

Aktorët

Adrien Brody isTiberius
Tiberius
Sharni Vinson isThe Queen
The Queen
Kevin Lee isRoman Soldier
Roman Soldier
Raiden Integra isRoman Soldier
Roman Soldier
Tomer Oz isHuo An General
Huo An General
Alfred Hsing isHan Soldier
Han Soldier
Max Huang isShou Xia
Shou Xia
Paul Philip Clark isGeneral Doramis
General Doramis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip
Trash (2014) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
2001: A Space Odyssey (1968) me Titra Shqip
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Redeeming Love (2022) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
The Wolf and the Lion (2021) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit