Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2055 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Dragon Ball Super: Super Hero (2022) me Titra Shqip

Dragon Ball Super: Super Hero (2022) me Titra Shqip

Lind një super zgjim dhe fatkeqësi.Jun. 11, 2022Japan99 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Red Ribbon Army, një organizatë e keqe që dikur u shkatërrua nga Goku në të kaluarën, është reformuar nga një grup njerëzish që kanë krijuar Android të rinj dhe më të fuqishëm, Gamma 1 dhe Gamma 2, dhe kërkojnë hakmarrje ndaj Gokut dhe familjes së tij.

Dragon Ball Super: Super Hero (2022) me Titra Shqip
Dragon Ball Super: Super Hero (2022) me Titra Shqip
Dragon Ball Super: Super Hero (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal ドラゴンボール超:スーパーヒーロー
Vlerësimi IMDb 7.5 724 vota
Vlerësimi TMDb 8.4 44 vota

Regjizori

Aktorët

Masako Nozawa isSon Goku / Son Gohan / Son Goten / Gotenks (voice)
Son Goku / Son Gohan / Son Goten / Gotenks (voice)
Toshio Furukawa isPiccolo (voice)
Piccolo (voice)
Yuko Minaguchi isPan / Videl (voice)
Pan / Videl (voice)
Hiroshi Kamiya isGamma #1 (voice)
Gamma #1 (voice)
Mamoru Miyano isGamma #2 (voice)
Gamma #2 (voice)
Miyu Irino isDr. Hedo (voice)
Dr. Hedo (voice)
Ryota Takeuchi isCarmine / Garmine (voice)
Carmine / Garmine (voice)
Aya Hisakawa isBulma (voice)
Bulma (voice)
Mayumi Tanaka isKrillin / Yajirobe (voice)
Krillin / Yajirobe (voice)
Ryou Horikawa isVegeta (voice)
Vegeta (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Resident Evil (2002) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
Secret Magic Control Agency 2021
My Sweet Monster (2021) me Titra Shqip
Last Man Down (2021) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
King Tweety (2022) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
Minions (2015) me Titra Shqip
John Wick: Chapter 2 (2017) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip